wszystkich na stronie MojeGory.com.pl .

Strona po¶więcona jest mojej górskiej pasji i skierowana do wszystkich chc±cych spędzić swój wolny czas w górach. Nie jest skierowana tylko do w±skiego grona osób bo znajd± tu ciekawe informacji Ci którzy chc± wyjechać na weekend z rodzin± jak również Ci planuj±cy trudniejsze i ambitniejsze wyprawy.

Z założenia jest to moja strona domowa na której chcę się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami i do¶wiadczeniami. Informacje które na niej przedstawiam staram się weryfikować osobi¶cie.

Znajdziecie tu mnóstwo przydatnych informacji zarówno w poszczególnych działach jak i na forum oraz w galerii zdjęć gdzie znajdziesz moje liczne zdjęcia gór.

newsy

Rajd SKPG Harnasie - Nie jestem przesdny

Studenckie Koo Przewodnikw Grskich „Harnasie” w Gliwicach zaprasza na rajd grski pod hasem “Nie jestem przesdny!”


Termin: 22-23 padziernika

Meta: Bacwka na Hali Growej

Cena: 17 z* Trasa pierwsza: “ladami czarnego kota” z Korbielowa tym szlakiem przez abyswk.
Prowadzi Ania „Makak” Mataczyska i Ania „Kicia” Woliska. Na trasie mile widziane wszystkie zwierzta, w szczeglnoci czworonogi. Za zwierz na trasie odpowiada waciciel i bierze go na wasn odpowiedzialno.Zapisy i informacje: anka.m456@gmail.com, 669 394 646.* Trasa druga: “W poszukiwaniu guzikw” z abnicy Kamiennej przez Rysiank i Hal Miziow.
Prowadzi Grzesiek „Gregor” Pasieka. Na tras naley zabra ze sob guzik!Zapisy i informacje: grz.pasieka@gmail.com, 798 731 180.Na mecie na uczestnikw bdzie czeka ciepy posiek, a take opowiadania, konkursy i zabawy zwizane z przesdami. Dowiecie si jak mieszka w zgodzie z zasadami Feng Shui, poznacie podstawy numerologii, a take bdziecie mieli okazj zmierzy si z zagadkami godnymi Sherloka Holmesa. Przebieramy si mrocznie i tajemniczo – na mecie zagoszcz szamani, wrki i magowie.Bacwka na Hali Growej to drewniany budynek bez prdu i ciepej wody. Naley zabra ze sob piwr, karimat oraz ciepe ubrania na padziernikowy wieczr w grach.Koordynator: Piotr „Metzger” Latusek, latusekpiotr@gmail.com, 787 921 867.* Cena obejmuje nocleg, ciepy posiek na mecie w sobot wieczorem oraz opiek przewodnika na trasie. Cena nie obejmuje ubezpieczenia ani kosztw przejazdu.

Wiadomo z dnia:13.10.2011


wr do newsw

Copyright © 2006 - 2018 http://mojegory.com.pl Tudum - strony internetoweStrona głównaPolityka prywatno¶ciGaleria zdjęćForumRelacjeKontaktKanał RSS