wszystkich na stronie MojeGory.com.pl .

Strona poświęcona jest mojej górskiej pasji i skierowana do wszystkich chcących spędzić swój wolny czas w górach. Nie jest skierowana tylko do wąskiego grona osób bo znajdą tu ciekawe informacji Ci którzy chcą wyjechać na weekend z rodziną jak również Ci planujący trudniejsze i ambitniejsze wyprawy.

Z założenia jest to moja strona domowa na której chcę się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Informacje które na niej przedstawiam staram się weryfikować osobiście.

Znajdziecie tu mnóstwo przydatnych informacji zarówno w poszczególnych działach jak i na forum oraz w galerii zdjęć gdzie znajdziesz moje liczne zdjęcia gór.

newsy

Rajd SKPG Harnasie - Nie jestem przesądny

Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie” w Gliwicach zaprasza na rajd górski pod hasłem “Nie jestem przesądny!”


Termin: 22-23 października

Meta: Bacówka na Hali Górowej

Cena: 17 zł* Trasa pierwsza: “Śladami czarnego kota” z Korbielowa żółtym szlakiem przez Łabysówkę.
Prowadzi Ania „Makak” Mataczyńska i Ania „Kicia” Wolińska. Na trasie mile widziane wszystkie zwierzęta, w szczególności czworonogi. Za zwierzę na trasie odpowiada właściciel i bierze go na własną odpowiedzialność.Zapisy i informacje: anka.m456@gmail.com, 669 394 646.* Trasa druga: “W poszukiwaniu guzików” z Żabnicy Kamiennej przez Rysiankę i Halę Miziową.
Prowadzi Grzesiek „Gregor” Pasieka. Na trasę należy zabrać ze sobą guzik!Zapisy i informacje: grz.pasieka@gmail.com, 798 731 180.Na mecie na uczestników będzie czekał ciepły posiłek, a także opowiadania, konkursy i zabawy związane z przesądami. Dowiecie się jak mieszkać w zgodzie z zasadami Feng Shui, poznacie podstawy numerologii, a także będziecie mieli okazję zmierzyć się z zagadkami godnymi Sherloka Holmesa. Przebieramy się mrocznie i tajemniczo – na mecie zagoszczą szamani, wróżki i magowie.Bacówka na Hali Górowej to drewniany budynek bez prądu i ciepłej wody. Należy zabrać ze sobą śpiwór, karimatę oraz ciepłe ubrania na październikowy wieczór w górach.Koordynator: Piotr „Metzger” Latusek, latusekpiotr@gmail.com, 787 921 867.* Cena obejmuje nocleg, ciepły posiłek na mecie w sobotę wieczorem oraz opiekę przewodnika na trasie. Cena nie obejmuje ubezpieczenia ani kosztów przejazdu.

Wiadomość z dnia:13.10.2011


wróć do newsów

Copyright © 2006 - 2017 http://mojegory.com.pl • Strona głównaPolityka prywatnościGaleria zdjęćForumRelacjeKontaktKanał RSS